ВЕНТИЛЯЦІЯ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ

ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Фахівці компанії Miras Solutions мають навики та досвід роботи в даному напрямку. Ми вигідно відрізняємося досконалим розумінням технології зварювального процесу. І після закінчення робіт і запуску систем завжди отримуємо позитивні результати.

Якість робіт підтверджується встановленими в системах елементами контролю та моніторингу. На дисплеях і реєстраторах даних в режимі он-лайн відображається всі необхідні і достатні параметри систем. Виконавча документація, сертифікати якості на використовувані матеріали, навчені фахівці, все це є запорукою успіху для виконуваних завдань.

Фахівцями компанії проводяться роботи з виготовлення та монтажу індивідуальних виробів, кріплень, кронштейнів, опор для прокладки трубопроводів, насосного обладнання, теплообмінників та іншого технологічного обладнання, площадок обслуговування і сходів з нержавіючого металопрокату.

Всі ці системи монтуються нашими фахівцями під ключ, включаючи і основні.

Здійснюємо роботи по зварюванню технологічних трубопроводів з нержавіючої сталі AISI 304 і AISI 316 LЕР ручним і автоматичним способом, використовуючи в тому числі орбітальне аргонодугове зварювання.